Apie mus

Priklausome sisteminių hidraulikos sprendimų lyderiui – „HANSA-FLEX“ įmonių grupei. Sukaupta visų „HANSA-FLEX“ grupės įmonių patirtis mums leidžia savo klientams pasiūlyti efektyvius, inovatyvius ir patikimus sprendimus.
UAB “HANSA FLEX HIDRAULIKA" įsteigta Lietuvoje 1997 metais. Esame nuolatos auganti įmonė ir savo klientui siekiame būti visapusišku partneriu hidraulikos srityje. Siekdami šio tikslo:
• Steigiame platų skyrių tinklą. ”HANSA-FLEX“ skyrius rasite Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Utenoje, Mažeikiuose, Rokiškyje, Jurbarke, Telšiuose, Tauragėje, Kėdainiuose.
• Plečiame ir giliname prekių asortimentą, aprūpiname šalies rinką hidraulinių sistemų komponentais: gaminame ir parduodame hidraulines žarnas, vamzdžius, hidraulinius cilindrus, sujungimo elementus, sandarinimo priemones, sriegines jungtis ir jų detales, matavimo prietaisus ir įrenginius, montuojame ir remontuojame hidraulinius agregatus.
• Įsteigtuose specializuotuose „HANSA FLEX“ Hidraulikos komponentų ir Cilindrų gamybos bei remonto skyriuose mūsų specialistai įgyvendins Jūsų projektus nuo minties iki gaminio.
• Užtikrintas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. Skiriamas didelis dėmesys darbų ir paslaugų kokybei. Visuose procesuose taikomas ISO 9001:2015 kokybės vadybos standartas. Įmonės veiklos atitiktį standartui patvirtino TÜV Austria CERT GmbH. UAB Tuvlitos išduotas liudijimas patvirtina, kad mūsų gaminamos žarnos tinkamos gamtinėms ir suskystintoms naftos dujoms bei kitiems naftos produktams transportuoti. Rusijos jūrų registro išduotas sertifikatas liudija, kad produkcija tinka laivybos technikai;
• Esame lankstūs ir taupome Jūsų laiką: mobilus hidraulikos servisas FLEXXPRESS bet kuriuo paros metu atvyks į Jūsų nurodytą objektą; analogiškas naujas gaminys bus pagamintas pagal jo unikalų numerį X-KODĄ bet kuriame „HANSA-FLEX“ įmonių grupės skyriuje, užsakant telefonu ar elektroniniu paštu; bet kuriuo paros metu paskambinę į didžiuosius Lietuvos skyrius avarinio iškvietimo telefonu galėsite atvykti į skyrių ir įsigyti reikiamą prekę ar pasikonsultuoti su specialistu.
• Siūlome rytdienos hidraulikos sprendimus. Ne tik nuolatos mokome ir tobuliname savo specialistus, bet ir galime pritaikyti kitų „HANSA-FLEX“ įmonių sukauptą patirtį, sertifikuotus sprendimus bei gaminius.


Jei pasirinkote mus, - Jūs pasirinkote teisingai, nes „HANSA-FLEX“ – ir yra hidraulika.

Pagalba visą parą

Paskambinkite avariniu telefonu ir nedarbo metu mūsų meistras į dirbtuves atvyks per vieną valandą!

Avarinės pagalbos kontaktai:

TEL.:
Plačiau apie paslaugą